Skrwa Skrwilno - strona nieoficjalna

pon.

Lubraniec 1-0 Skrwa

• autor: REDAKCJA, 2014-06-11 12:06

I znowu było tak blisko, a okazało się jednocześnie jest tak daleko, wczorajsza porażka z Lubrańcem przekreśliła najmniejsza szanse o wymarzonych barażach. Kto nie był ten nie wie, że na mecz udaliśmy się po raz kolejny gołą 11, bez bramkarza i kilkoma chłopakami z juniorów starszych. Średnia składu wynosiła około 20 lat, najstarszy na boisku 23 lata. Przez cały mecz mimo okrojonego składu dzielnie dawaliśmy radę w prawie 30 stopniowym upale. Bramkę straciliśmy w ostatniej akcji meczu. Nie zasługiwaliśmy na porażkę, ale taka jest piłka, nieobliczalna i niesprawiedliwa.

Galeria z meczu:

Znowu wielkie oczekiwania przed sezonem, ale wszystko wyszło w praniu. Nie można awansować co mecz grając kompletnie inną jedenastką. Ale kogo to wina? Raczej nikogo, większość zawodników to osoby pochodzące z gminy Skrwilno które studiują, muszą uciekać do większych miast za pracą bo jak każdy wie większej przyszłości tu nie ma. Zjeżdżają tylko na weekendy i chwała im za to. Treningi odbywają się raz w tygodniu w piątki gdzie większość osób na nim to juniorzy starsi którzy mają własną ligę. W tym nie ma żadnej winy trenera, nie da się zrobić niczego konkretnego nie mając ludzi. Potencjał w Skrwilnie do gry w wyższej lidze na pewno jest jak każdy zainteresowany wie, można zobaczyć na wyniki z czołówką gdy na meczu byli wszyscy podstawowi zawodnicy wspierani kilkoma juniorami. Wygrana i remis z Grotem który zagra po raz kolejny w barażach, wygrana i remis z Orłem Służewo. I mimo tego wszystkiego znowu potrafiliśmy walczyć do ostatnich chwil o baraże, ale znowu czegoś zabrakło...
Kto wie co by było i gdzie bylibyśmy gdybyśmy w niektórych meczach nie oddali punktów za darmo. Prowadziliśmy z Wagańcem u siebie 5:2, skończyło się 5:5, prowadziliśmy z Cukrownikiem 3:0 skończyło się 3:3.

Co teraz? kolejny sezon i trzeba się określić co dalej. Jedno jest pewne do składu dochodzą juniorzy starsi, którzy w ostatnich meczach pokazali że niczym nie odstają i potrafią sobie poradzić w seniorskiej piłce. Mamy młody perspektywistyczny skład. Umiejętności i potencjał jest, potrzeba tylko czasu. Jeszcze wrócimy silniejsi, wierzcie w to.

Przyjdźcie w niedzielę o 16:00 na Bieżuńską i podziękujcie tym młodym chłopakom za emocje i walkę przez cały sezon w ostatnim meczu z Raciążkiem.

autor: ~smerf 2014-06-11 18:55:11

avatar Rozżalenie i pytanie czego zabrakło ?! Odpowiedź -rozumu ! Łapanie bezsensownych czerwonych kartek nie za błędy w grze ale za CHAMSTWO to głupota !! Np. oplucie sędziego ...Przecież to osłabianie drużyny nie mówiąc już o kulturze .Dobrze że dołączą juniorzy może wreszcie będzie przyjemność z gry a nie popis głupoty i przmądrzałości

autor: ~anonim 2014-06-15 22:45:25

avatar widac tu jest wasze miejsce.z niczego niema nic '0'

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Skrwa SkrwilnoVictoria Smólnik
Skrwa Skrwilno 2:0 Victoria Smólnik